Bref
Immerse yourself into the history of Bref
1968

1968: İLK TUVALET BLOĞU

Henkel konik şeklindeki klozetin iç tarafına asılan ilk tuvalet bloğunu Almanya pazarında tanıttı. Bu tuvalet bloğu haftalarca her sifonda sağladığı hijyenik temizlik ve ferahlık ile tuvalet kategorisinde devrim yarattı.

1975

1975'ten 2000'e: Tuvalet uzmanı olmak

Henkel, tuvalet temizliği ve hijyeni deyince akla gelen tüketici ihtiyaçlarını anlamak için yapılan bir çok araştırmaya dayanarak ,tuvalet temizleyici, rezervuar blokları, ikili hazneli tuvalet blokları, tuvalet jelleri ve tabletleri gibi bir çok ürünü piyasaya sürdü.

2002

2002: Yenilikçi ikili teknoloji

Tüketicilerin büyük çoğunluğu için, tuvalet temizliği ürünlerine geldiğinde, uzun süreli ferah kokular ve güvenilir temizlik performansı en önemli ihtiyaçlardır. Bu istekleri yerine getirebilmek için daha önceden 2 ayrı ürün gerekliydi; bir tuvalet temizleyicisi ve oda spreyi. 2002 yılında, Henkel Bref Duo Aktiv ürününü piyasaya sürdü:tuvalet temizleyici ve ferah koku için iki farklı haznesi olan ilk sıvı tuvalet bloğu.

2010

2010: Devrim yaratan power aktiv topları

Henkel devrim yaratan WC Bloğunu piyasaya sürdü: Bref Power Aktiv! Bref Power Aktiv eşsiz 4 fonksiyonlu formülü ile, kireç oluşumunu önler, tuvaletinize kuvvetli köpük verir, hijyenik temizlik ve ekstra ferahlık sağlar. Dünyada her bir köşeden tüketiciler de ürünün estetiğini, kolaylığını ve ferah ve canlı parfümlerini takdir etmişlerdir.2010 yılında piyasaya sürülmesininden beri Henkel 1.000.000'dan fazla ürün üretmiş ve 50'den fazla ülkeye dağıtmıştır.

2012

2012: Blue Aktiv Toplarının piyasaya sürülmesi

Mavi su topları sayesinde, Bref Blue Aktiv sifon aralarında bile gözle görülür biçimde temizlik ve uzun süreli ferahlık sağlar. Nasıl mı ? Bir defa sifonu çektiğinizde Blue Aktiv'in sepeti suyu toplar, aktif bileşenleriyle suyu zenginleştirir ve sifon bitiminde bırakır. Kanıt olarak mavi su en iyi temizlik ve ferahlık için sifon aralarında bile kalır !

2012

2012: The Balls Dream Band

Bref WC'nin başarılı viral reklamı "The Balls Dream Band" yaratıldı. Bref Power Aktiv'in 4 farklı fonksiyonunu temsil eden 4 seksi erkek: parlayan Dimitri, Sert Marcellus , Ekstra Ferah Marcus and koruyucu Alejandro. Kampanya global olarak pek çok ülkede yayınlandı ve Bref'in gücünü digital ortamda da göstermesini sağlayan video o zamandan beri 20 milyondan daha fazla izlendi.

2013

2013: 6x Bref Power Jel'in piyasaya sürümü

Bref WC güçlü temizleme formülünü yayınladı: Bref 6x Etkili Power-Jel Tuvalet Temizleyicisi çeşitleri. Bu seri güçlü bir biçimde tuvalet temizliğinin pas, kir, idrar lekesi, kötü koku ve kireç birikintisi gibi bazı en büyük problemlerini hedef alır ve fazla efor sarfetmeden hijyenik temizlik ve ferah koku sağlanmasına yardımcı olur.

2014

2014: Rezervuar Bloklarının bir sonraki seviyeye taşınması

Günümüzde, Bref Rezervuar Blokları hijyenik temizlik ve mavi ferahlatıcı su verme etkisini bir üründe toplar. Klozetinizde temizlik ve ferahlık garantisi verir ve kireç tortusu ve kir oluşumlarını önler, ve 800 sifona kadar hijyenik temizlik ve her sifonda akan suya mavi renk sağlar.

2015

2015: Egzotik limanlara kaçış

Bref, Power Aktiv Escapes serisini piyasaya sürdü. Rekli topları ve egzotik kokuları sayesinde sizi her sifonda egzotik limanlara taşır!

2016

2016: Bref Power Aktiv Daha Yoğun Parfümlü

Bref Tuvalet bloklarının en son yeniliği: Bref Power Aktiv Daha Yoğun Parfümlü Relansmanı.  Şimdi %40 daha yoğun parfümlü çekirdekleri ile her sifonunuzda ferahlık sağlar! Yeni sistemi sayesinde, Bref Power Aktiv daha yoğun parfümlü ürünün kullanımı boyunca parfüm yoğunluğunu korur. Sonuç olarak, tuvaletiniz ilk sifondan son sifona kadar uzun süreli ferahlık sağlar.