Bref

HİJYEN GARANTİSİ

 

BREF (Power Aktiv, Color Aktiv, Deluxe Katı Klozet Blokları ve Duocubes Rezervuar Blokları) HİJYEN GARANTİSİ KAMPANYASI ŞARTNAMESİ

 

Kampanyaya, Türkiye’de ikamet eden ve vesayet altında olmayan 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir. Ancak, Türk Henkel Kimya San. Tic. A.Ş. (Henkel) ve AFF Reklamcılık San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. (Aff)  çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar.

 

Kampanya Bref Power Aktiv, Color Aktiv, Deluxe Katı Klozet Blokları ve Duocubes Rezervuar Blokları ürünü için geçerlidir. Kampanya 01 Şubat 2021 - 30 Haziran 2021 tarihleri arasında satın alınan ürünlerde geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında faturalı olarak satın alınan Bref (Power Aktiv, Color Aktiv, Deluxe Katı Klozet Blokları ve Duocubes Rezervuar Blokları)  ürününden memnun kalınmaz ise satın alındığı tarihten itibaren 10 gün içinde iade talebinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Süresi içerisinde gerçekleştirilmeyen iade talepleri kabul edilmeyecektir. Satın alma günü, ibraz edilen ürün fişinin düzenlenme tarihi olarak kabul edilecektir. Kampanya katılımı için ürünlerin kargo yoluyla son ulaşım tarihi 20 Temmuz 2021’dir. Bu tarihten sonra ulaşan ürünler kampanya kapsamında geçerli olmayacaktır.  

 

İade edilen Bref (Power Aktiv, Color Aktiv, Deluxe Katı Klozet Blokları ve Duocubes Rezervuar Blokları) ürününün kargoda akmasının önlenmesi için sıkıca paketlenmiş olarak gönderilmelidir. İade edilen Bref (Power Aktiv, Color Aktiv, Deluxe Katı Klozet Blokları ve Duocubes Rezervuar Blokları)   ürününün en az %75’inin dolu, tüketilmemiş olması gerekmektedir.

 

Her tüketicinin sadece bir adet ürün iade etme hakkı vardır.

Para iadesi yapılan ürünler tüketicilere iade edilmeyecektir. Kazanılan hak devredilemez veya ürüne çevrilemez.

 

İade edilen ürünlerin delinmiş, yırtılmış kırık, hasarlı veya eksik olmaması gerekmektedir. Satın alınan ürünün hasarlı, eksik olması durumunda “Bref Müşteri Hizmetleri Merkezi” ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

 

Tüketiciler ürün ve belgelerini AFF Reklamcılık San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Yavuz Sultan Selim Mah. İncebel Sok. 18/1 Fatih İstanbul adresine Yurtiçi Kargo ile gönderici ödemeli olarak göndermelidir.

 

Para iade işleminin gerçekleştirilmesi için, aşağıda belirtilmiş olan belgelerin ve ürünün eksiksiz olması gerekmektedir.

 

Ürün iadesi için gereken belgeler;

  • İlgili ürünün faturasının veya fişinin aslı
  • Ürünün kendisi
  • Satın alan kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İsme EFT/havale yapılacak kişinin adı-soyadı (nüfus cüzdan fotokopisi gönderilen kişi ile aynı olmalı), adresi, telefonu, cep telefonu, hangi şehir, hangi banka ve şubesine havale/EFT yapılması istediği, banka hesap iban numarası
  • En az 10 kelimelik iade edilme sebebini belirten kısa bilgidir.

 

Para iadesi ürün ve belgeler teslim edildikten sonra en geç 45 gün içerisinde ürün başına faturada yer alan ürün tutarı kadar yapılır. Para iadesi yapılabilmesi için tüketicinin belgelerini yollarken mutlaka isme havale/eft yapılacak banka il/ilçe şubeleri ve iban numarasını belirtmesi gerekmektedir.

 

Kampanyaya dahil olmak isteyen tüketiciler, Henkel tarafından talep edilecek belgeleri göndermek zorundadır.

 

Talep edilen bilgi ve belgelerin herhangi birinin eksikliği halinde veya iade edilen ürünün belirtilen şartlara uygun olmaması durumunda Henkel para iadesi yapmama hakkını saklı tutar ve bunu ürünü gönderen tüketiciye paylaştığı iletişim bilgileri yoluyla bildirir.

 

Postadan ya da kargodan kaynaklanan gecikmelerden Henkel sorumlu tutulamaz ve bu sebepten kaynaklanan gecikmeler kampanya dışında tutulur. Herhangi bir nedenle iade edilen ürünün Henkel’e ulaşmaması, Henkel sorumluluğunda değildir.

 

Tüketiciler sadece Para iade kampanyasıyla ilgili soruları için mesai saatleri (hafta içi 09:30-18:30) içinde 0530 301 52 04 no.lu Aff Reklamcılık Bref Hijyen Garantisi kampanyası danışma telefon/WhatsApp hattını arayabilir ve kampanya ile ilgili bilgi alabilirler.

 

Kampanya haricinde olabilecek soruların 0216 579 4024 no.lu Bref Çağrı Merkezi’ne mesai saatleri (hafta içi 09:00-17:00) içinde iletilmesi gerekmektedir.

 

Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır. Tüm yasal yükümlülükler tüketiciye aittir.

 

Henkel herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme, kampanyayı gerekçe belirtmeksizin uzatma, durdurma veya iptal etme hak ve yetkisini saklı tutar.

 

Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

 

Katılımcılar, kampanya kapsamında yazılı veya sözlü olarak ilettikleri her türlü kişisel verilerin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve mevzuatı kapsamında kendileri ile iletişime geçilmesi amacıyla kullanılabileceğini, bu bilgilerin saklanabileceğini ve paylaşılabileceğini, bu konuyla ilgili olarak bilgilendirildiklerini kabul ederler ve bu hususlara ilişkin açık rızaları olduğunu beyan ederler.

 

Kampanyaya katılanlar bu kampanya şartnamesini okumuş ve tüm hüküm ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar. İşbu şartname, “Bref Hijyen Garantisi Kampanyası Şartnamesi” için geçerli olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.