Skip to Content

BREF SSS

Tuvalet Blokları tuvaletinizin tmeizliğini ve ferahlığını sürdürülmesi için kullanılır. Kireç birikintisi oluşumunu önler, kirle savaşır ve her seferinde salınan aktif bileşenleri sayesinde tuvaletinize ve banyonuza hoş bir koku sağlar. Tuvaletinizdeki en iyi temizlik ve ferahlık için ayrıca Bref WC Temizleyilerini kullanın.

WC Temizleyiciyi Tuvalette 15 dk bekletin.

Tuvaletinizin her sifon sonrası temiz ve ferah kaldığından emin olmak için derinlemesine temizlik zamanları aralarında Bref tuvalet blocklarını kullanın.

Bref Power Aktiv katı bir tuvalet bloğudur. %50 daha fazla kireç önleyici etkisi ile birkaç sifon sonrasında ürün kullanılmamış yüzeylerle karşılaştırıldığında kireç önleyici etkiyi tuvaletinizde deneyimleyebilirsiniz. Eşsiz 4 etkili formülü sayesinde Bref Power Aktiv kireç oluşumunu önler, güçlü temizleyici köpük, mükemmel temizlik ve uzun süreli ferahlık sağlar.

Bref Brilliant Gel ise Türkiye’nin ilk jel tuvalet bloğudur. Bref Brilliant Gel, Bref Power Aktiv’le kıyaslandığında tuvaletinizde %20 daha fazla sifon sağlar. Güçlü köpüğü ve kirlere karşı koruma özelliğiyle tuvaletinizi korurken mükemmel parlaklık ve uzun süreli ferahlık sunar. Tuvaletinizde mükemmel temizlik ve parlaklığın Bref’le daha kolay bir yolu var!

%50 kireç önleyici etki ile Bref Power Aktiv, temiz ve parlak bir tuvalet için sadece uzun süreli ferahlık sağlamaz, aynı zamanda geliştirilmiş formülü ile kireçleri önler. Birkaç sifon sonrasında, ürün kullanılmamış yüzeyle karşılaştırıldığında %50 kireç önleyici etkiyi tuvaletinizde deneyimleyebilirsiniz.

Eşit olmayan suyun akış çeşidi ve ürünün klozete uygun olmayan biçimde yerleşimi nedeniyle Toplar farklı zamanlarda tükenebilirler.Her zaman ürününüzün olabildiğince dik bir şekilde yerleştirildiğine ve suyun akışına göre ayarlandığına emin olunuz.

Tuvaletlerde kullanılan sular genellikle kalsiyum, demir, magnezyum ve kireç gibi parçacıklar içerir. Su buharlaştığı zaman bu partiküller kalır ve yüzeye yapışırlar. Bu mineral tortusu, ayrıca biyofilm olarak da bilinebilir, binlerce mikrop ve bakteri içerir.

Klozet kenarının altındaki alan genel olarak suyun en fazla aktığı bölgedir. Bu nemli bölgede , biyofilm kolayca çoğalıp diğer bölgelere yayılabilir. Bu nedenle tuvaletiniz düzenli ve iyice temizlenmelidir. Bref temizleyiciler bu hijyenik temilzik ve ferahlığı garantileyen formüle sahiptir. Kullanımı kolaydır ve ergonomik olarak klozet kenarının altına iyice yerleşmesi için tasarlanmıştır

Su seviyesinin altındaki kir, klozet kasesi ve U kıvrımında birikmiş kirdir. Mikrop ve Bakteri tortusu biyofilm olarak adlandırılır. Bu biyofilm kolayca yayılabilir  ve öteki alanları da kirletebilir. Bu nedenle tuvaletinizi düzenli olarak temizlemek önemlidir.Temizlemek için, Bref WC temizleyiciyi haftalık olarak kullanın. Tuvaletinizde 15 dakika bekletin ve sifonu çekin.Sonra derin temizlik zamanları arasında sifon sonrasında tuvaletinizi temiz ve ferah tuttuğunuzdan emin olmak için Bref WC bloklarını kullanın.

Düzenli süreklilik ve temizlik için Bref WC Temizleyici kullanın ve tuvaletinizde 15 dakika bekletin. İnatçı kir oluşumları ve derinlemesine temizlik için Bref 6x Etkiliyi gece boyunca bekletin. Sonrasında kir oluşumu önlemen ve tuvaletinizdeki ferahlığı sürdürmek için Bref Power Aktiv'i derinlemesine temizlik zamanları aralarında kullanın

Koruyucu eldivenler giymeniz önerilir. Eğer ürün cildinizle temas ederse, temiz su ile yıkamalısınız ve kıyafetlerinizi tekrar kullanmadan önce yıkamalısınız. Bref tuvalet temizleyiciyi iyice havalandırılan alanlarda kullanmanız önemle önerilir. Örneğin : Pencere açıkken.

Bref Hidroklorik Asit formülü özellikle sert su durumlarında çalışmak üzere tasarlandığı için hijyenik temizlikte oldukça etkilidir.

Bref Formic Asit formülü kireç oluşumuna karşı ve kir çıkartmada etkilidir. Ayrıca formülü içerdiği koruyucu teknolojiler sayesinde kireç tortusunu ve kir birikimini önleme ve uzun süreli temizlenmiş tuvalet sağlamada etkilidir
Hem Bref Hydroklorik asit formülü hem de Bref Formik Asit formülü bakterilerin %99.9 unu öldürür.

Tuvalet temizleyicisi doğru ve şişe üzerindeki kullanım talimatlarına göre kullanıldığında, direk bir sağlık riski beklenmez.
SAÇ veya DERİ ile temasında cildi su ile yıkayınız/duş alınız. Maruz kalan kıyafeti tekrar kullanmadan önce yıkayınız. GÖZ ile teması halinde uzun süre su ile yıkayınız. YUTULMASI HALİNDE : Ağzı yıkayınız. Kusmaya teşvik etmeyiniz.

Bref WC Bloklarının her biri %80 geri dönüştürülebilen karton ve plastikten oluşmaktadır.

Bref WC Temizleyici şişeleri polyolefines plastikten yapışmıştır ve uygun kurulmuş sistemlerle toplanıldığında tekrar kullanılabilir.