Bref

Bref SSS

Neden tuvalet bloğu kullanmalıyım ?

Tuvalet Blokları tuvaletinizin tmeizliğini ve ferahlığını sürdürülmesi için kullanılır. Kireç birikintisi oluşumunu önler, kirle savaşır ve her seferinde salınan aktif bileşenleri sayesinde tuvaletinize ve banyonuza hoş bir koku sağlar. Tuvaletinizdeki en iyi temizlik ve ferahlık için ayrıca Bref WC Temizleyilerini kullanın.
WC Temizleyiciyi Tuvalette 15 dk bekletin.
Tuvaletinizin her sifon sonrası temiz ve ferah kaldığından emin olmak için derinlemesine temizlik zamanları aralarında Bref tuvalet blocklarını kullanın.

Power Aktiv ve Duo Aktiv arasında fark nedir ? Katı ve sıvı tuvalet blokları arasında nasıl bir fark vardır ?

Power Aktiv katı bir tuvalet bloğudur.  Eşsiz 4 etkili formülü sayesinde Bref Power Aktiv kireç oluşumunu önler, temizleyici köpük, kir önleme ve ekstra ferahlık sağlar. Sadece ürünü klozet çanağınızın kenarına yerleştirin, suyun akışına göre ayarlayın ve her sifon sonrası temizlik ve tazeliği tecrübe edin.

Duo Aktiv sıvı bir tuvalet bloğudur. İkili bölmesi sayesinde Bref Duo Aktiv oda parfümü ve tuvalet temizleyicinin etkisini tek bir üründe birleştirir. Mavi bölme kireç birikintisi ve kirle savaşan temizleme etkenlerini içerirken, sağ bölme sifonu her çektiğinizde tuvaletinizi ferahlatan hoş bir koku sağlar. Duo Aktiv ile her sifonda ferahlık ve parüfmün keyfini çıkarın.

Bref Power Aktiv Daha yoğun parfümlünün daha yoğun parfümü nasıl çalışır ?

Bref Power Aktiv Daha yoğun parfümlünin eşsiz Bref teknolojisi sayesinde. Ürün eski Pwer Aktivlere nazaran %40 daha fazla parfüm içeren bir iç çekirdeğe dahiptir.Yeni sistemi sayesinde, Bref Power Aktiv daha yoğun parfümlü ürünün kullanımı sırasında parfümünün güçlü yoğunluğunu korur. Sonuç olarak ilk sifondan son sifona parfüm ferahlığı.

Bref Power Aktiv, Blue Aktiv ve Duo Aktiv'imi ne kadar süre ile kullanabilirim ?

Ortalama olarak u ürünler 250 sifona, yaklaşık olarak tuvaletinizde 4 haftaya kadar dayanır. Tabiki Bref tuvalet blocklarının kullanım süresi tuvalet tipine, su basıncına, su akışına ve tuvalet kullanma sıklığına göre değişiklik gösterir.

Neden üründeki toplar değişik sürelerde tükenirler ?

 eşit olmayan suyun akış çeşidi ve ürünün klozete uygun olmayan biçimde yerleşimi nedeniyle Toplar farklı zamanlarda tükenebilirler.Her zaman ürününüzün olabildiğince dik bir şekilde yerleştirildiğine ve suyun akışına göre ayarlandığına emin olunuz.

Blue Aktiv in klozetimin içinde mavi bir iz bırakmasını nasıl engelleyebilirim ?

Her zaman tuvalet bloğunun klozete olabildiğince dik olarak yerleştirildiğine ve suyun akışına göre ayarlandığına emin olunuz.

Bref Blue Aktiv'i kullandıktan sonra sifon sonrasında mavi bölgeler bulursam ne yapmalıyım ?

Mavi kalıntıları direk temiz su ile temizleyebilirsiniz. Tamamen kurumuş mavi lekeler oluşması durumunda Sidol Metal gibi metal temizleme deterjanları ile bu lekeleri temizleyebilirsiniz

Klozet kenarlarının altını temizlemek neden önemlidir ?

Tuvaletlerde kullanılan sular genellikle kalsiyum, demir, magnezyum ve kireç gibi parçacıklar içerir. Su buharlaştığı zaman bu partiküller kalır ve yüzeye yapışırlar. Bu mineral tortusu, ayrıca biyofilm olarak da bilinebilir, binlerce mikrop ve bakteri içerir.
Klozet kenarının altındaki alan genel olarak suyun en fazla aktığı bölgedir. Bu nemli bölgede , biyofilm kolayca çoğalıp diğer bölgelere yayılabilir. Bu nedenle tuvaletiniz düzenli ve iyice temizlenmelidir. Bref temizleyiciler bu hijyenik temilzik ve ferahlığı garantileyen formüle sahiptir. Kullanımı kolaydır ve ergonomik olarak klozet kenarının altına iyice yerleşmesi için tasarlanmıştır

Su seviyesinin altındaki tuvalet kir aslında nedir ?

Su seviyesinin altındaki kir, klozet kasesi ve U kıvrımında birikmiş kirdir. Mikrop ve Bakteri tortusu biyofilm olarak adlandırılır. Bu biyofilm kolayca yayılabilir  ve öteki alanları da kirletebilir. Bu nedenle tuvaletinizi düzenli olarak temizlemek önemlidir.Temizlemek için, Bref WC temizleyiciyi haftalık olarak kullanın. Tuvaletinizde 15 dakika bekletin ve sifonu çekin.Sonra derin temizlik zamanları arasında sifon sonrasında tuvaletinizi temiz ve ferah tuttuğunuzdan emin olmak için Bref WC bloklarını kullanın.

Bref Tuvalet Temizleyicisinin etkili bir şekilde çalıştığından emin olabilmek için ne kadar süre bekletmeliyim ?

Düzenli süreklilik ve temizlik için Bref WC Temizleyici kullanın ve tuvaletinizde 15 dakika bekletin. İnatçı kir oluşumları ve derinlemesine temizlik için Bref 6x Etkiliyi gece boyunca bekletin. Sonrasında kir oluşumu önlemen ve tuvaletinizdeki ferahlığı sürdürmek için Bref Power Aktiv'i derinlemesine temizlik zamanları aralarında kullanın

Bref ürünlerini herhangi bir eldiven giymeden kullanabilir miyim ? Ciltle temasını önlemek için alabileceğim önlemler nelerdir ?

Koruyucu eldivenler giymeniz önerilir. Eğer ürün cildinizle temas ederse, temiz su ile yıkamalısınız ve kıyafetlerinizi tekrar kullanmadan önce yıkamalısınız. Bref tuvalet temizleyiciyi iyice havalandırılan alanlarda kullanmanız önemle önerilir. Örneğin : Pencere açıkken.

Bref Temizleyici formülleri arasında nasıl bir fark vardır ?

Bref Hidroklorik Asit formülü özellikle sert su durumlarında çalışmak üzere tasarlandığı için hijyenik temizlikte oldukça etkilidir.
Bref Formic Asit formülü kireç oluşumuna karşı ve kir çıkartmada etkilidir. Ayrıca formülü içerdiği koruyucu teknolojiler sayesinde kireç tortusunu ve kir birikimini önleme ve uzun süreli temizlenmiş tuvalet sağlamada etkilidir
Hem Bref Hydroklorik asit formülü hem de Bref Formik Asit formülü bakterilerin %99.9 unu öldürür.

Tuvalet Temizleyicisi formülü sağlığım için tehlikeli mi ?

tuvalet temizleyicisi doğru ve şişe üzerindeki kullanım talimatlarına göre kullanıldığında, direk bir sağlık riski beklenmez.
SAÇ veya DERİ ile temasında cildi su ile yıkayınız/duş alınız. Maruz kalan kıyafeti tekrar kullanmadan önce yıkayınız. GÖZ ile teması halinde uzun süre su ile yıkayınız. YUTULMASI HALİNDE : Ağzı yıkayınız. Kusmaya teşvik etmeyiniz.

Bref ürünleri ne kadar sürdürülebilirdir ?

Bref WC Bloklarının her biri %80 geri dönüştürülebilen karton ve plastikten oluşmaktadır.
Bref WC Temizleyici şişeleri polyolefines plastikten yapışmıştır ve uygun kurulmuş sistemlerle toplanıldığında tekrar kullanılabilir.